Веб-аналітика дає розуміння того, як реалізуються маркетингові ініціативи, тому дуже важливо грамотно її налаштувати для кращого досягнення ваших бізнес-цілей.

Команда Data & Analytics складається з людей з глибоким статистичними досвідом, які справляються з великими масивами даних. Наші фахівці візуалізують і аналізують всі дані по вашому бізнесу, що дозволяє вносити зміни в стратегію або кампанії на будь-якому етапі просування.

Наші послуги

Аналіз ринку та конкурентів
Аналіз ринку та конкурентів

Для побудови грамотної стратегії необхідно глибоке вивчення бізнесу. Фахівці iProspect проводять загальний аналіз ситуації на ринку, виділяють схожі пропозиції. На підставі даних про роботу головних конкурентів вибудовується подальший план робіт і основні переваги замовника, якими можна апелювати під час рекламних кампаній.

Замовити
Аудит Google Analytics
Аудит Google Analytics

Гугл Аналітика широко використовується для просування бізнесу. Ми проводимо індивідуальний аудит всіх клієнтських акаунтів, зв'язків, позначок і тегів. Вивчаємо отримані раніше дані за рекламними кампаніями, складаємо рекомендації з ведення акаунтів або коригування налаштувань рекламних інструментів.

Замовити
Налаштування електронної коммерції
Налаштування електронної коммерції

Агентство проводить комплексне налаштування електронної торгівлі Google Tag Manager і Google Analytics Ecommerce Enhanced. Це дозволяє відстежувати поведінку користувача на сайті та його взаємодію з товаром, аби надалі вибудувати найбільш ефективний шлях до покупки. Після аналізу ми розробляємо технічне завдання з впровадження необхідних правок, тегів, складаємо список додаткових налаштувань, включаючи перенастроювання тригерів, коригування цілей, крос-девайсне відстеження. Розбір і налаштування елементів GTM дозволяє отримувати точні статистичні дані, позбавляє помилок і плутанини при відстеженні кампаній.

Замовити
Налаштування аналітичного дашборду
Налаштування аналітичного дашборду

Ми розробили власний інструмент комплексної звітності, яка дозволяє клієнту та агенції зберігати та візуалізувати всі ключові performance показники. Дашборди дозволяють створювати зведені таблиці, діаграми, виводити показники через формули та підтягувати результати з кількох джерел, наприклад Facebook, Google Аналітики, Google Реклами та ін. Налаштовані персонально під наших клієнтів дашборди зручні для прийняття тактичних рішень і поліпшення ROI показників.

Замовити

Наші інструменти

Google Analytics 360
Google Data Studio
Google Tag Manager
Microsoft Power BI
Adobe Analytics