Контент - це те, заради чого користувачі приходять до вас на сайт. Пошукові системи приділяють контенту максимум уваги. Для того, щоб сторінки сайту давали повну відповідь на запити користувача необхідно готувати максимально різноплановий контент. Основні типи контенту: текст, відео, аудіо, зображення (фото, слайди, інфографіка, схеми ...), документи, агрегований контент.

Контент можна розділити на комерційний і інформаційний. Можна використовувати будь-який з них, головне не забувати, що контент має бути цікавим і відповідати вимогам пошукових систем.

Наші послуги

Перевірка контенту на відповідність запитам Google
Перевірка контенту на відповідність запитам Google

У пошукових систем є перелік вимог до текстового контенту, яких необхідно дотримуватися для отримання хороших позицій в результатах пошукової видачі.

Необхідно постійно стежити за якістю текстового контенту на сайті і відповідністю критеріям: висока унікальність, відсутність «води», структурованість, комплексність, відсутність спаму і агресивного промо та доступність для індексування пошуковими роботами.

Замовити
Розробка комерційного контенту
Розробка комерційного контенту
Замовити
Написання Evergreen статей
Написання Evergreen статей

Evergreen статті – матеріали, що будуть затребувані протягом тривалого періоду часу. Наприклад, статті на теми «Яку школу вибрати для дитини?» або «Що одягнути на перше побачення?» ніколи не втратять своєї актуальності.

Evergreen статті вимагають глибокого опрацювання матеріалу для повного розкриття теми. На evergreen статтю може бути витрачено кілька тижнів спільної роботи маркетолога, автора, редактора та запрошеного експерта (якщо цього вимагає тематика матеріалу), але у підсумку така стаття може збирати інформаційний органічний трафік місяці і навіть роки після своєї публікації.

Замовити
Написання новинних статей
Написання новинних статей
Замовити
Розробка формул для формування агрегованого контенту
Розробка формул для формування агрегованого контенту

Тренд агрегування контенту з різних джерел продовжує набирати обертів.

Але для кращого ранжування дуже важливо дотримуватися балансу між чужим агрегованим контентом і своїм унікальним. Виведення цього балансу досягається за рахунок формування формул агрегованого контенту, поліпшення існуючих методик і постійного А/В тестування отриманих результатів.

Замовити
Написання прес-релізів і статей для гостьового блогінгу
Написання прес-релізів і статей для гостьового блогінгу

Для постійного поліпшення ранжування сайту в результатах пошукової видачі і збільшення бази користувачів необхідно періодично публікувати різні матеріали на інших майданчиках, з посиланнями на свій сайт або згадками свого бренду або компанії. Це можуть бути інформаційні статті, дослідження, огляди, новинні матеріали, прес-релізи нових можливостей продуктів або послуг і різні інші матеріали, цікаві цільовій аудиторії.

Замовити