Прямі посилання на ваш сайт з інших джерел – один з ключових чинників ранжування в результатах видачі пошукових систем. Побудова якісного і максимально наближеного до органічного профілю посилань – запорука стабільного зростання позицій сайту в результатах пошукової видачі і залучення як органічного (з пошукових систем), так і реферального трафіку(прямі переходи по посиланнях).

Наші послуги

Технічний Link Building
Технічний Link Building
Замовити
Outreach
Outreach
Замовити
Створення  Private Blog Network
Створення Private Blog Network

PBN (Private Blog Network) – ще один ефективний метод лінкбілдінга, який полягає у створенні мережі тематичних сайтів або блогів, які ведуть клієнта на основний сайт.

Подібні сторінки можуть складатися з нових або відновлених сайтів з гарними показниками доменів і тематичним матеріалом. Така зовнішня перелінковка, з подальшим виведенням сайтів на високі позиції, забезпечує пошуковий трафік і підняття сайту в пошуковій видачі.

Замовити
Crowd Marketing
Crowd Marketing

Метод тіньового маркетингу здатний у кілька разів збільшити лояльність клієнтів. Crowd marketing забезпечує позитивні коментарі в блогах, на форумах, картках товарів, відео і т.д. Це, як правило, відповіді або рекомендації від задоволених клієнтів, які вирішують відразу кілька завдань:

  • спростування негативних відгуків;
  • цільовий трафік на сайт;
  • просування в пошукових системах;
  • збільшення лояльності до бренду.
Замовити
Просування за допомогою PR-статей
Просування за допомогою PR-статей

Унікальні тематичні статті на зовнішніх ресурсах, з посиланнями на просувний проект – найдієвіший метод побудови якісної маси посилань і залучення аудиторії з інших майданчиків. Такий контент найкраще сприймається як користувачами, так і пошуковими системами.

Якщо статті якісно опрацьовані, вони самі по собі є джерелами трафіку на ваш сайт. Для підготовки матеріалів потрібно провести дослідження теми, підібрати ключові слова і зробити статтю максимально зручною для сприйняття. Крім того, не варто забувати про якість самого майданчика, на якій розміщується стаття.

Замовити
Робота з відгуками
Робота з відгуками

Наявність різноманітних відгуків – один з головних чинників, що впливають на довіру клієнта до бренду або сайту. Якісно проведена робота з відгуками забезпечує позитивний імідж компанії, підвищує лояльність вже існуючих користувачів і зацікавленість потенційних клієнтів.

Цей вид просування має на увазі залучення відгуків від аудиторії на сайт, робота з відгуками від аудиторії на зовнішніх ресурсах, які збирають рекомендації про бренди і компаніях і роботу з негативними відгуками, з використанням crowd-маркетингу і юридичних інструментів.

Замовити