Локальне SEO – це комплекс робіт, спрямованих на залучення трафіку і клієнтів для локальних бізнесів – фірм і компаній, які продають свої товари і послуги з прив'язкою до конкретної області, міста, району, вулиці і т.д.

Пошукові системи розуміють, що є запити аудиторії, які мають чітку географічну прив'язку, наприклад: «Магазин смартфонів біля мене», «Найближча аптека», «Замовити піцу» і тисячі інших.

Якщо ви хочете залучати максимальну кількість клієнтів у вашому регіоні – вам просто необхідно займатися локальним SEO незалежно від того ви власник невеликого бізнесу з одним офісом або торговою точкою або торговельна мережа національного рівня з сотнями точок по всій країні.

Ми готові допомогти вам як з точковим зануренням в оптимізацію кожної конкретної торгової точки, так і з автоматизацією роботи з сотнями і тисячами ваших представництв, банкоматів, магазинів, аптек і будь-яких інших точок продажів і обслуговування в усьому світі.

Види робіт

Підключення Google My Business
Підключення Google My Business

Google My Business – це обличчя вашого бренду в результатах пошукової видачі Google.

  • Тут користувач може знайти всю мінімально-необхідну інформацію про бренд:
  • Основну сферу діяльності.
  • Відгуки про бренд.
  • Адреси представництв і торгових точок.
  • Час роботи.
  • Телефон, вебсайт, соціальні мережі.
  • Інформацію про компанії, популярні фото і публікації.

І будь-яку іншу інформацію, якої бренд хоче поділитися зі своєю аудиторією.
Ми допоможемо оформити все правильно, проведемо роботу з поліпшення відгуків про бренд, забезпечимо постійний розвиток і оновлення My Business.

Замовити
Робота з відгуками і лояльністю
Робота з відгуками і лояльністю

Про ваш бренд кажуть, і ви повинні знати, що і де. А ще краще - бути ініціатором цього процесу і повністю його контролювати.

Відгуки про бренд постійно з'являються на сайтах з відгуками, в соціальних мережах, на форумах, в коментарях під статтями, дослідженнями та рейтингами, на маркетплейсах під вашими продуктами, на картах, в My Business, в агрегаторах пропозицій, купонніках, прайс агрегаторах і в різних інших місцях.

Ми допоможемо вам контролювати ситуацію і постійно покращувати інформаційне поле навколо вашого бренду в мережі.

Замовити
Додавання на карти
Додавання на карти

Google Maps найпопулярніший сервіс з пошуку на карті, але крім нього є й інші інструменти, такі як: 2gis, Maps.me, Waze, Open Street Maps, FourSquare, а тепер ще й мітки на картах Facebook.

Ми допоможемо вам не тільки з'явитися на всіх необхідних картографічних сервісах, а й поліпшити свою позицію у видачі на картах.

Замовити
Оптимізація під голосовий пошук
Оптимізація під голосовий пошук

З кожним роком розпізнавання мови виходить на все більш якісний рівень. Паралельно з цим удосконалюються системи голосового управління і, в тому числі, голосового пошуку.

Зараз технологія голосового пошуку тільки починає свій розвиток в нашому регіоні і, в основному, її використовують на смартфонах якраз для гео пошуку.

Згодом голосовий пошук займе серйозне місце серед інших інструментів контакту користувача з контентом, тому працювати з оптимізацією свого контенту під голосовий пошук варто починати вже зараз.

Замовити