У 2016 році обсяг мобільного пошуку перевищив обсяг пошуку з робочого столу і склав 56%. З цього моменту почалася ера переходу в Mobile First Index – технології Google, за допомогою якої сайти в першу чергу ранжуються за якість своєї мобільної версії.

Уже зараз обсяг мобільного пошуку в деяких нішах, таких як медицина, одяг, кафе/бари/ресторани і багато інших перевищив позначку 80%.

Ми пропонуємо вам не відставати від Mobile тенденцій ринку і повністю підготувати свій веб ресурс до епохи Mobile за допомогою інструментів мобільного оптимізації сайту.

Види робіт

Оптимізація сайту під мобільні пристрої
Оптимізація сайту під мобільні пристрої

В першу чергу це має на увазі переосмислення User Experience користувачів з урахуванням обмежень, які накладають мобільні пристрої і додаткових функцій, якими вони володіють.

Як показує практика більше 50% елементів, які підходять для десктопної версії сайту, абсолютно не працюють у мобільній. Для максимальної комфортності використання мобільної версії необхідне переосмислення User Interface. Впровадження рекомендацій аудиту з usability допоможе користувачеві пройти шлях від сторінки входу до конверсійної дії з максимальним комфортом.

Замовити
Отримання статусу Mobile Friendly
Отримання статусу Mobile Friendly

Для ранжування в ТОП 3 пошукових систем в еру Mobile First Index необхідно, щоб сайт повністю відповідав вимозі Mobile Friendly.

В рамках технічного аудиту сайту проводиться повна оцінка всіх сторінок сайту на виконання цієї вимоги.

Також проводиться оцінка швидкості роботи мобільної версії сайту на 3G і 4G з'єднанні, адаптивності верстки, ваги і формату зображень, читабельності тексту з мобільних пристроїв і ще ряду чинників, що впливають на ранжування мобільної версії сайту.

Впровадження всіх цих рекомендацій значно наблизить ваш сайт до верхніх позицій в пошуковій видачі.

Замовити
Перехід на адаптивний дизайн
Перехід на адаптивний дизайн

Дві найбільш популярні технології приведення свого сайту в світ Mobile First це: «Гумова верстка» і «Адаптивний дизайн».

Гумова верстка – швидке рішення, всі елементи поточної десктопної версії сайту поміщаються в «блоки», які в залежності від дозволу екрану розтягуються і звужуються, йдуть нижче або вище на екрані. Таким чином весь функціонал сайту повністю переїжджає на мобільний пристрій. Плюс - це швидко, мінус – не все те, що є на десктопній версіїї потрібно на мобільній і навпаки.

Адаптивний дизайн – створення окремого дизайну під різні розширення екрану і навіть під різні моделі пристроїв. Це довше, ніж «гумова верстка», але дає більше можливостей кастомізації сайту для поліпшення User Experience користувача на мобільному пристрої і подальшого A/B тестування функціоналу мобільної версії.

Що застосувати – вибір за вами, а ми допоможемо впровадити обране рішення максимально швидко і ефективно.

Замовити
Підготовка мобільних сторінок до нового формату пошукової видачі Mobile First Indexing
Підготовка мобільних сторінок до нового формату пошукової видачі Mobile First Indexing

У цей блок входить весь комплекс робіт, починаючи від технічного аудиту та отримання статусу Mobile Friendly, закінчуючи дизайном і адаптацією контенту під мобільну аудиторію.

Значення має все, починаючи з того, які блоки навігації переїдуть з десктопной версії сайту, а від яких варто відмовитися, закінчуючи тим – яку частину контенту показувати користувачеві, а яку приховати під «Read More».

Як правильно адаптувати матеріали на сайті? Адже важливо, щоб у видимій частині контенту була інформація, що має максимальну вагу для ранжування сайту. А всі корисні, але не такі значущі елементи мають теж бути на сторінці, але не погіршувати User Experience користувача.

Ми з радістю допоможемо вам пройти цей шлях і вступити в еру Mobile First.

Замовити
Впровадження технологій AMP (Accelerated Mobile Page)
Впровадження технологій AMP (Accelerated Mobile Page)
Замовити