Приклади наших робіт

iProspect створює візуально привабливий сайт з продуманою архітектурою. Ми опрацьовуємо юзабіліті і створюємо банери, які дійсно чіпляють, щоб ваш бренд виглядав актуально у всіх візуальних проявах – на сайті, в рекламних кампаніях, в соціальних мережах.

Команда дизайнерів iProspect:

  • створює дизайн в єдиному корпоративному стилі;
  • опрацьовує юзабіліті;
  • усуває візуальні помилки;
  • створює або допрацьовує архітектуру сайту;
  • робить комплексний редизайн вашого існуючого сайту;
  • адаптує ваш сайт під мобільні пристрої;
  • робить ефективні банери для рекламних кампаній;
  • створює привабливі посадкові для реклами.

Ми проводимо аудит існуючого сайту, надаємо звіт про помилки та слабкі місця, після чого складаємо план робіт щодо їх виправлення, оптимізації структури сайту й адаптації для рекламного трафіку.

Наші послуги

Створення, адаптація і редизайн сайту
Створення, адаптація і редизайн сайту

Створення дизайну та проведення редизайну проводяться за найбільш затребуваними цільовою аудиторією сайту критеріями і відповідає потребам вашої компанії. Це не лише створення або зміна дизайну сайту, але і зміни в структурі сайту, тобто її модернізацію. Адаптація під мобільні гаджети дозволяє користувачеві комфортно працювати на сайті з будь-якого пристрою.

Замовити
Створення посадкових сторінок
Створення посадкових сторінок

Посадкова сторінка або Landing page – це веб-ресурс, основним завданням якого є збір контактних даних цільової аудиторії. Головним завданням таких сторінок є конвертація відвідувача в покупця або клієнта компанії. Посадкова сторінка – ідеальне рішення для того, щоб заявити про нову послугу бренду та підвищити ефективність рекламних компаній. А за допомогою аналізу поведінки користувачів маркетологи можуть визначити, що потрібно змінити на подібній сторінці для підвищення популярності продукту.

 

Замовити
UX Аудит
UX Аудит

Юзабіліті-аудит – комплекс заходів, спрямованих на виявлення візуальних помилок інтерфейсу, проблем в архітектурі, функціоналі та контенты сайту, через які сайт не виконує бізнес-завдання. В результаті юзабіліті-аудиту ви отримуєте детальний звіт, в якому описані проблемні місця сайту, а також рекомендації щодо їх поліпшення.

Замовити
Креативи для рекламних кампаній
Креативи для рекламних кампаній

Промо матеріали або просто креативи – це один з кращих способів побудови знання про бренд і поширення інформації про акції та спеціальні пропозиції компанії. Ми створюємо всі види веб-дизайн продукції, мета яких – сприяння позитивному іміджу компанії, залучення нових клієнтів і підвищення ефективності рекламних компаній бренду.

Замовити

Часті запитання

Який у вас досвід у дизайні?

Компанія iProspect заснована в 1996 році. На ринку України ми вже 3 роки створюємо дизайни для клієнтів в різних нішах – від рекламних банерів до комплексних сайтів. Дизайнери в нашої команди мають досвід від 3 років до 15 років.

Чим ваші дизайни кращі, ніж у інших?

Ми стежимо за трендами, але при створенні промо матеріалів покладаємося на дані: оцінюємо CR існуючих банерів і відзначаємо особливості банерів, які в цій ніші дає кращий результат.

Для нас дизайн — це візуальна комунікація, де є зрозумілі та цілком вимірні цілі. Ми створюємо дизайн ґрунтуючись на завданнях, які він повинен виконувати та перевіряємо, наскільки наші дизайн-рішення виконують закладені в них функції.

Чи ви робите анімовані креативи?

Так, ми робимо анімовані креативи різної складності в найбільш популярних форматах для реклами і соціальних мереж - gif, mov, html5. Анімовані промо матеріали добре підходять для таких місць розміщення – КМС, реклама в соціальних мережах (Stories і пости), реклама на YouTube.

За якими критеріями ви оцінюєте якість дизайну?

Якість дизайну виражається у відповідях на 2 питання:
1. Дизайн транслює саме ті відчуття, які потрібно? Наприклад, чи зчитується інформація про вартість продукту: дешевий або дорогий?
2. Дизайн виконує функцію, яка на нього покладена? Знайомить з продуктом? Він впізнаваний або втрачається в потоці схожих дизайнів?