Головна > E-commerce

Налаштування

E-commerce

Типи рекламних розміщень, що особливо ефективні для інтернет-магазинів, орієнтованих на транзакції. Написати нам

E-commerce проекти

це бізнеси, які орієнтовані на збільшення онлайн-продажу в інтернеті. Для досягнення цієї мети існує низка рекламних майданчиків та типів кампаній для них.

Інструменти

Performance Max

– товарні оголошення Google пошуку, що ґрунтуються на сигналах користувача в інтернеті та машинному навчанні. Регулярна оптимізація feed даних з каталогом товарів на сайті дає можливість контролювати результати та впливати на аукціон для пошуку.

Facebook Dynamic Ads

– персоналізовані товарні оголошення у всіх доступних плейсментах Meta (Facebook, Instagram, Audience Network або Messenger) користувачам, які вже бачили ваш товар. Для коректної роботи необхідно налаштувати Pixel на сайті та події Transaction, після цього кампанії можна оптимізувати під максимальну цінність конверсій або їхню максимальну кількість.

Facebook Catalog

– товарні оголошення на основі feed даних. Цей тип кампанії дає можливість збільшувати продаж, зберігаючи CPT завдяки великому охопленню цільової аудиторії. Добре підходить для делікатного масштабування кампаній.

Маркетплейси

– товарні оголошення на інших E-commerce майданчиках, які дають можливість розміщувати та продавати товар за допомогою їхнього сайту. Добре підходить для дрібних інтернет-магазинів і для тих, хто хоче масштабувати продажі без особистих людських ресурсів. Приклади маркетплейсів – Rozetka, Епіцентр, Prom, Kasta або Алло.

Прайс-агрегатори

– товарні оголошення на майданчиках, головною метою яких є порівняння цін та інших переваг одного й того ж товару на різних майданчиках. Це розміщення добре підійде бізнесам, які не хочуть втрачати потенційних клієнтів магазину, що вже знаходяться на остаточних етапах купівельної готовності. Приклади прайс-агрегаторів – price.ua, hotline.ua, vcene.ua, ava.ua, nadavi.com.ua (pokupaj.com.ua, e-katalog.com.ua, m.ua), hotprice.ua

KPI

Основними показниками якості E-commerce кампаній є такі метрики та коефіцієнти:

%CR / %CT

– це частка користувачів, які здійснили цільову дію (Конверсію/Транзакцію) після кліку на рекламу (%). Розраховується кількість цільових дій або транзакцій/загальна кількість відвідувачів * 100%. Transactions – кількість транзакцій за період (шт.).

CPT/CPO/CPA

– ціна за транзакцію/Замовлення/Дія (валюта). Розраховується Сума витрат на рекламу/кількість цільових дій.

ROAS

– показник рентабельності рекламних витрат (%). Розраховується Загальна цінність конверсії/витрати на рекламу * 100%.

ДРР

– це коефіцієнт відношення витрат на рекламу до доходу, який вона принесла (%) Розраховуються Витрати на рекламу/прибуток із реклами * 100%.

AOV

– середній чек (валюта). Розраховується Дохід від усіх покупок/кількість покупок.

LTV

– прибуток, яку приносить користувач за весь час роботи з ним (валюта). Розраховується Цикл купівлі товару * Дохід від клієнта за період.

Примітка:

Важливо вибрати лише одну важливу метрику для досягнення найкращого результату.

Шлях запуску

01 Формування стратегії.

Визначаємо основні KPI (ROI, ДРР, Revenue), аналізуємо нішу та конкурентів, визначаємо цільову аудиторію, підбираємо ефективні інструменти для успішної реалізації стратегії.

02 Перевірка feed даних із ТЗ.

Перевіряємо feed на наявність усіх необхідних атрибутів та даємо зворотний зв’язок щодо його наповнення.

03 Технічне налаштування кабінетів.

Створюємо акаунти, підключаємо та налаштовуємо Google Analytics, налаштовуємо цілі для відстеження конверсій, створюємо дашборд у Data Studio для зручного відстеження KPI.

04 Запуск та оптимізація.

Регулярно покращуємо KPI на основі отриманих даних. Додаємо додаткові фіди в Merchant Center та Каталог Facebook, коригуємо ставки та бюджети, відключаємо неефективні товари чи товарні групи.

05 Тестування та масштабування.

Будуємо додаткові гіпотези та продумуємо можливі результати під час розширення ЦА. Тестуємо зміни різних елементів оголошення, аналізуємо отримані дані.

Часті запитання

Чи можна збільшувати продаж, використовуючи лише Google Shopping?

Так, оскільки під час просування вашого бізнесу та товарів у різних мережах використовується автоматичне призначення ставок та вибір місць розміщення. Під час зниження цільового ROAS або зміні стратегії призначення ставок у налаштуваннях кампанії ви можете отримувати більше продажу, але середній ROAS може впасти.

Чи можна приводити нових клієнтів за допомогою E-commerce кампаній?

Так, наприклад, при налаштуванні Facebook Catalog ви можете вибрати схожу аудиторію для націлення на ваших клієнтів, ґрунтуючись на внутрішніх базах даних або ремаркетингу із сайту, таким чином реклама буде показуватися людям, схожим за поведінковими характеристиками на ваших клієнтів.

Чи можна використовувати кілька цілей для оптимізації E-commerce кампаній?

На жаль, ні. Інтерфейс рекламних майданчиків передбачає лише одну головну мету. Однак РРС фахівці, при правильному підході та оптимізації можуть виконувати обидві цілі, однак у такому разі масштабування буде неможливим

Як зрозуміти, які кампанії мені потрібні?

Після заповнення брифу, РРС спеціаліст прорахує медіаплан з оптимальним бюджетом та сплітом інструментів, що ідеально підходять під ваші цілі бізнесу та рекламне розміщення.

Є питання?
Давайте обговоримо

    Email недействительный.
    Проверьте данные и попробуйте снова.
    Обязательное поле. Минимум 10 символов.

    iProspect logo
    01033, Україна Київ, вул. Сім'ї Прахових (Гайдара), 58/10 [email protected] +38 097 654-99-37 ПН-ПТ: 10.00-19.00