Головна > Відеореклама

Відеореклама

Дізнайся, як відеореклама допоможе твоєму бізнесу сформувати потрібний імідж бренду або продукту/послуги. Написати нам

Відео-реклама

– це вид інтернет-реклами, що передбачає показ рекламного ролика цільової аудиторії на різних тематичних майданчиках: YouTube, сайти партнери контектно-медійної мережі Google, соціальні мережі (Facebook, Instagram, Tik-tok) тощо.

Крім безпосереднього просування такий контент важливий для формування потрібного іміджу бренду або продукту/послуги. Завдяки демонстрації роликів у потенційних покупців формується позитивна думка про продукт, виникає бажання спробувати. Цей інструмент дає змогу збільшити пізнаваність продукції або бренду, підвищує рівень довіри до нього. Тому за допомогою відеореклами вдається досягти всіх цілей, які наразі стануть важливими для бізнесу або для просування будь-яких ідей.

Воронка, KPI

Перед тим, як запускати будь-який вид реклами, дуже важливо визначити етап воронки та KPI

01 See

Цей етап воронки призначений для нового продукту або послуги, коли необхідно підвищити пізнаваність бренду, показавши рекламу максимальній кількості користувачів.
KPI на цьому етапі можуть бути: CPM, VTR, Viewability (видимість реклами), Reach (охоплення), Frequency (частота).

02 Think

На цьому етапі користувачі знають про продукт. Перед прийняттям остаточного рішення вони вивчають можливі варіанти: порівнюють вашу пропозицію з пропозиціями інших компаній, ретельно вивчають характеристики та особливості продукту тощо.
KPI на цьому етапі можуть бути: CTR, Перегляди, Збереження, Тривалість перегляду, Середня тривалість сеансу.

03 Do

Цей етап воронки призначений для спонукання потенційних клієнтів виконати ту чи іншу дію на сайті компанії, наприклад, купити товар, замовити послугу, додати товари у кошик, зателефонувати до компанії та інше).
KPI на цьому етапі можуть бути: CR, Transactions, CPT/CPO/CPA, ROAS, ДРР, AOV.

04 Care

Цей етап воронки призначений, щоб охопити споживачів сайту, які вже здійснили покупку.
KPI на цьому етапі можуть бути: LTV, AOV, % повторних покупок.

Інструменти

Facebook Ads Manager

Цей інструмент дозволяє налаштовувати показ реклами потенційним клієнтам під час перегляду відеоконтенту у Facebook, а також демонструвати її в стрічці та сторіс Facebook та Instagram.

Google Ads

Дає змогу налаштовувати такі формати реклами, як In-Stream з можливістю пропуску, In-Stream без можливості пропуску, відео оголошення у фіді, оголошення-заставки, Out-Stream, Masthead. Google Реклама надає можливість трансляціїювати рекламні ролики на YouTube та сайтах партнерів, у додатках, банерах на мобільних сайтах.

TikTok Ads

Допомагає налаштовувати три формати реклами для просування відео. Для показу роликів TikTok використовують In-Feed Native Video (рекламне відео в стрічці), TopView (відео під час входу тривалістю до 60 секунд), Brand Takeover (відео під час входу до 5 секунд).

DoubleClick

Сервіс підтримує більшість форматів та Display&Video 360. Має багато інструментів креативу для створення роликів: панорамний вигляд, тривалість, орієнтація.

Шлях запуску

01 Формування стратегії

Визначаємо основні KPI, аналізуємо нішу та конкурентів, визначаємо цільову аудиторію, підбираємо ефективні інструменти для успішної реалізації стратегії.

02 Технічне налаштування кабінетів

Створюємо акаунти в GAds (зв’язуємо його з YouTube), Facebook, Tik-Tok, створюємо Advertiser в DV360, зв’язуємо його з GAds та YouTube, підключаємо та налаштовуємо Pixel та Google Analytics, встановлюємо цілі, додаємо релевантні оголошення. Створюємо дашборд Data Studio для якісного відстеження KPI.

03 Підготовка рекламних матеріалів

Самостійно створюємо релевантні та персоналізовані відеокреативи під цільову аудиторію в нашому дизайн відділі або можемо використовувати готові рішення від клієнта, якщо він уже має свої відео. Готуємо текст оголошень, у якому коротко описуємо основні УТП та переваги пропозиції.

04 Запуск та оптимізація рекламних кампаній

Регулярно покращуємо KPI на основі отриманих даних. Обновлюємо креативи, працюємо з аудиторією, проводимо оптимізацію таргетингів, коригуємо ставки та бюджети, відключаємо неефективні канали/майданчики.

05 Тестування та масштабування

<span “>Будуємо додаткові гіпотези та продумуємо можливі результати під час розширення ЦА. Тестуємо зміни різних елементів оголошення, аналізуємо отримані дані.

Часті запитання

Як оцінити ефективність відеореклами?

Кожен ролик надає змогу вирішити певне завдання: підвищити пізнаваність бренду або збільшити продаж. Виконання або невиконання поставленого завдання роликом буде показником ефективності відеореклами. І кожне завдання матиме свої параметри оцінки ефективності. Можна розділити метрики для оцінки реклами на три групи:
У першій групі медіа-метрик йдеться про частоту показів, охоплення, відсоток оглядів, кліки та переходи. До другої групи належать показники, за допомогою яких можна здійснити оцінку сприйняття бренду та відео кампанію загалом. Показники ефективності, що пов’язані з продажами та конверсією, становлять третю групу.

Для кого підходить відеореклама?

Маркетологи часто використовують функціональність відеореклами в комплексі з іншими інструментами, наприклад, пошуковою рекламою, ретаргетингом, еmail-розсиланнями тощо. Можна сказати, що відеореклама підходить для верхнього етапу воронки продажів — знайомства з продуктом/послугою, підвищення пізнаванності. А безпосередньо продають товар інші інструменти — очевидно, що людина, яка передплатила розсилку або ввела назву товару в пошуку, з великою ймовірністю націлена на придбання продукту.

Які переваги у відеореклами?

• можливість встановлення діалогу між користувачем та рекламним роликом;
• наявності націлення для цільової аудиторії;
• максимальне охоплення цільової аудиторії та залучення потенційних клієнтів;
• низька вартість рекламних показів;
• висока залученість та клікабельність;

Які існують види відеореклами?

● In-Stream. Оголошення, які можуть показуватися на початку, всередині або наприкінці відео. Через 5 секунд відео можна пропустити.
● Discovery. Це огляди товарів, огляди-порівняння, уроки тощо. Як правило, тривалість таких роликів набагато більша за In-Stream: від 3 хвилин до години. У такому випадку це виправдано: користувач вводить конкретне питання в рядок пошуку. Отже - хоче отримати відповідь, навіть якщо вона захована в годинниковому відеоролику.
● Bumpers Ads. Короткі оголошення (до 6 секунд), які не можна пропустити. Можуть з’являтися на початку, всередині та наприкінці ролика.
● Out-Stream. Це спеціальні оголошення, які можуть показуватися лише на мобільних пристроях у медійній мережі.
● TrueView Bumpers Ads: відео кампанії з оголошеннями-заставками. До цього формату належать ролики, тривалістю понад 6 секунд. Плата стягується за тисячу показів. На відміну від In-Stream-оголошень, пропустити такі ролики не вдасться.
● Відеокампанії з оголошеннями In-Stream. Оголошення TrueView In-Stream показуються на Youtube, а також на вебсайтах/додатках у медійній мережі.
● TrueView In-Stream: відео кампанія з можливістю пропуску. Класичний тип рекламної кампанії, який дає змогу платити тільки за перегляди зацікавлених користувачів.
● TrueView In-Stream: без можливості пропуску. Ще один різновид відео кампанії з In-Stream оголошеннями, відмінність у тому, що користувач не може пропустити відео через 5 секунд.
● TrueView for Reach: відео кампанія для збільшення охоплення. Головна його відмінність від стандартних відео кампаній з In-Stream оголошеннями моделі оплати — рекламодавець платить не за перегляд, а за тисячу показів ролика.
● TrueView for Action. Тип відео кампаній, який стимулює користувачів вчинити цільову дію: купити, замовити, залишити заявку. Для цього в In-Stream розміщено оверлей із закликом до дії та заголовок, щоб привернути увагу користувача.
● TrueView for Shopping. Формат відеореклами з інтерактивними оголошеннями, де можна демонструвати товари компанії. Формат підходить для збільшення кількості покупок на веб-сайті.
● TrueView Discovery. Оголошення у TrueView Discovery показуються не лише у відео, але й у результатах пошуку YouTube. По суті це аналог пошукової кампанії тільки для YouTube. Користувач вводить пошуковий запит у рядок пошуку та бачить рекламні відео.
● Оголошення Masthead. Цей формат підійде вам, якщо ви хочете привернути увагу до нових товарів та послуг або охопити широку аудиторію за короткий проміжок часу, наприклад, у період розпродажу.
● Overlay. Формат відеореклами, при якому графічний банер показується під час відтворення відео.
● In-Stream на Facebook. Використовуючи це місце розташування, рекламодавці можуть збільшувати тривалість перегляду й показувати людям змістовніші маркетингові повідомлення. Для цього розташування можна використовувати відео довжиною від 5 секунд до 10 хвилин.

Є питання?
Давайте обговоримо

    Email недействительный.
    Проверьте данные и попробуйте снова.
    Обязательное поле. Минимум 10 символов.

    iProspect logo
    01033, Украина Киев, ул. Семьи Праховых (Гайдара), 58/10 [email protected] +38 097 654-99-37 ПН-ПТ: 10.00-19.00