Наші дизайнери допоможуть створити візуально привабливий сайт з продуманою архітектурою. Ми пропрацюємо юзабіліті і створимо банери, що справді чіпляють, щоб сайт виглядав актуально у всіх візуальних проявах бренду.

Команда дизайнерів iProspect допоможе:

  • створити або допрацювати архітектуру сайту;
  • пропрацювати юзабіліті;
  • усунути візуальні помилки;
  • створити єдиний корпоративний стиль і привабливі сторінки;
  • зробити редизайн старого сайту;
  • адаптувати ресурс під мобільні пристрої.

Агентство проведе аудит наявного сайту, надасть звіт про помилки, після чого складе план робіт по їх виправленню та оптимізації візуальної частини сайту.

Наші послуги

UI/UX Аудит
UI/UX Аудит

Юзабіліті-аудит – комплекс заходів, спрямованих на виявлення візуальних помилок інтерфейсу, проблем в архітектурі, функціоналі та контенты сайту, через які сайт не виконує бізнес-завдання. В результаті юзабіліті-аудиту ви отримуєте детальний звіт, в якому описані проблемні місця сайту, а також рекомендації щодо їх поліпшення.

Замовити
Посадкові сторінки
Посадкові сторінки

Посадкова сторінка або Landing page – це веб-ресурс, основним завданням якого є збір контактних даних цільової аудиторії. Головним завданням таких сторінок є конвертація відвідувача в покупця або клієнта компанії. Посадкова сторінка – ідеальне рішення для того, щоб заявити про нову послугу бренду та підвищити ефективність рекламних компаній. А за допомогою аналітики маркетологи можуть визначити, що потрібно змінити на подібній сторінці для підвищення популярності продукту.

 

Замовити
Адаптація і редизайн сайту
Адаптація і редизайн сайту

Адаптація під поширені гаджети необхідна для того, щоб споживач міг зручно переглядати сайт з будь-якого пристрою, з якого йому буде зручно. Редизайн – це вдосконалення зовнішнього вигляду веб-ресурсу, що впливає не тільки на зміну дизайну, а і на модернізацію структури сайту. Редизайн відповідає потребам бренду і цільовій аудиторії сайту.

Замовити
Промо-матеріали
Промо-матеріали

Ми створюємо всі види веб-продукції, метою яких є створення позитивного іміджу компанії, залучення нових клієнтів і підвищення ефективності рекламних кампаній бренду. Промо-матеріали є одним з найбільш розповсюджених способів поширення інформації про компанію.

Замовити

Часті запитання

Який у вас досвід у дизайні?

Компанія iProspect заснована в 1996 році. На ринку України ми вже 3 роки створюємо дизайни для клієнтів в різних нішах – від рекламних банерів до комплексних сайтів. Дизайнери в нашої команди мають досвід від 3 років (максимальний досвід - 15 років).

Чим ваші дизайні кращі, ніж у інших?

Ми стежимо за трендами, але при створенні промо матеріалів покладаємося на дані: оцінюємо CR існуючих банерів і відзначаємо особливості банерів, які в цій ніші дає кращий результат.

Для нас дизайн — це візуальна комунікація, де є зрозумілі та цілком вимірні цілі. Ми створюємо дизайн ґрунтуючись на завданнях, які він повинен виконувати та перевіряємо, наскільки наші дизайн-рішення виконують закладені в них функції.

Чи ви робите анімовані креативи?

Так, ми робимо анімовані креативи різної складності в найбільш популярних форматах для реклами і соціальних мереж - gif, mov, html5.

За якими критеріями ви оцінюєте якість дизайну?

Якість дизайну виражається у відповідях на 2 питання:
1. Дизайн транслює саме ті відчуття, які потрібно? Наприклад, чи зчитується інформація про вартість продукту: дешевий або дорогий?
2. Дизайн виконує функцію, яка на нього покладена? Знайомить з продуктом? Він впізнаваний або втрачається в потоці схожих дизайнів?

Приклади наших робіт