Наші послуги

UI/UX Аудит
UI/UX Аудит

Юзабіліті-аудит – комплекс заходів, спрямованих на виявлення візуальних помилок інтерфейсу, проблем в архітектурі, функціоналі та контенты сайту, через які сайт не виконує бізнес-завдання. В результаті юзабіліті-аудиту ви отримуєте детальний звіт, в якому описані проблемні місця сайту, а також рекомендації щодо їх поліпшення.

Замовити
Посадкові сторінки
Посадкові сторінки

Посадкова сторінка або Landing page – це веб-ресурс, основним завданням якого є збір контактних даних цільової аудиторії. Головним завданням таких сторінок є конвертація відвідувача в покупця або клієнта компанії. Посадкова сторінка – ідеальне рішення для того, щоб заявити про нову послугу бренду та підвищити ефективність рекламних компаній. А за допомогою аналітики маркетологи можуть визначити, що потрібно змінити на подібній сторінці для підвищення популярності продукту.

 

Замовити
Адаптація і редизайн сайту
Адаптація і редизайн сайту

Адаптація під поширені гаджети необхідна для того, щоб споживач міг зручно переглядати сайт з будь-якого пристрою, з якого йому буде зручно. Редизайн – це вдосконалення зовнішнього вигляду веб-ресурсу, що впливає не тільки на зміну дизайну, а і на модернізацію структури сайту. Редизайн відповідає потребам бренду і цільовій аудиторії сайту.

Замовити
Промо-матеріали
Промо-матеріали

Ми створюємо всі види веб-продукції, метою яких є створення позитивного іміджу компанії, залучення нових клієнтів і підвищення ефективності рекламних кампаній бренду. Промо-матеріали є одним з найбільш розповсюджених способів поширення інформації про компанію.

Подивитись приклади робіт.

Замовити